A-Clean 830 - prostriedok na čistenie motorov
značka: APEX, kategória: Čistiace prostriedky na automobily
Doprava zadarmo
Čistiaci prostriedok A-Clean 830 výborne odstraňuje mastnotu, sadze, oleje, obsahuje antikorózne zložky. Je mierne penivý.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
skladom
117,40 €

Čistiaci prostriedok A-Clean 830

Koncentrovaný čistiaci prostriedok na vodnej báze A-Clean 830 je určený k spoľahlivému odstráneniu nečistôt, mastnoty a sadzí. Je vhodný pre všetky typy umývacích zariadení aj pre manuálne použitie. Prípravok je mierne penivý.
 • Vlastnosti
  A-Clean 830 je určený na odstránenie mastnoty a olejov, nečistôt vznikajúcich v doprave, sadzí, výfukových plynov, motorovej nafty a bežnej špiny.
  Prípravok bol vyvinutý pre použitie vo vysoko a nízkotlakových zariadeniach, kartáčových umývačkách a jednokotúčových umývacích strojoch. Pre použitie v umývacích automatoch doporučujeme použiť odpeňovač alebo kyselinu citrónovú.
  A-Clean 830 môže býť používaný na umývanie všetkých povrchov, ktoré nie sú citlivé na alkalické prostriedky, napríklad vozidlá, stroje, motory, náradie, steny, či podlahy. Je vhodný na lakované i nelakované povrchy.
  Prípravok neobsahuje hydroxidy.
 • Použitie
  Vysokotlakové systémy, čistiace stroje a kartáčové umývačky: V závislosti na znečistení sa umývacie zariadenie nastaví tak, aby výsledný roztok bol 0,5 – 5% (1:20 – predumytie až 1:200 - kartáče). Pre umývanie motorov a silno zamasteného náradia odporúčame použiť prípravok riedený do 1:10.
  Manuálne umývanie autobusov a iných vozidiel: riedenie 1:30. Naneste roztok na čistený povrch a nechajte chvíľu pôsobiť (nenechajte zaschnúť). Pokiaľ možno vyčistite kartáčom. Zmyte čistou vodou, najlepšie pod vysokým tlakom. Teplá voda umocňuje čistiaci výsledok. Umývanie podláh: 1:40 až 1:100 v závislosti na znečistení.
  Čistenie textilií (možné i extrakčné): 1:50 až 1:100. 
  Zabráňte zamrznutiu prípravku.
 • Bezpečnostné upozornenie
  Uchovávajte mimo dosah detí.
  Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc.
  Dráždi oči a kožu.
  Používajte vhodné ochranné rukavice a ochranné okuliare. 
Chemické a technické informácie
 • Vzhľad: Hnedočervená kvapalina
 • pH: +/- 12,0 (koncentrát)
 • Hustota: 1,065 g/cm3
 • Biologický rozklad: Povrchovo aktívne zložky sú primárne rozložitelné
Balenie 
 • 10 l / 25 l / 200 l / 1000 l
 • Cena za balenie 25 l

Ph
12
Riedenie
1:10 - 1:500
Balenie ( l )
25