Digitálny polievkovač 1,6l Morphy Richards
značka: Morphy Richards, kategória: Morphy Richards smart spotrebiče
Doprava zadarmoAkcia
Digitálny polievkovač Morphy Richards je ten najlepší spôsob, ako si pripraviť polievku, džúsy či smoothies jednoducho a bez námahy.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
dočasne vypredané
pre bližšie informácie nás kontaktujte
Bežná cena: 98,99 €Ušetríte: 7,99 € (8 %)
91,00 €

Digitálny polievkovač Morphy Richards

Digitálny polievkovač Morphy Richards je ten najlepší spôsob, ako si pripraviť polievku jednoducho a bez námahy. Polievku si môžete pripraviť presne podľa vašich predstáv - zvoliť hustotu a konzistenciu, teda presne tak, ako to máte radi.  

Príprava na polievku, či už ide o opraženie cibuľky alebo inej zeleniny, je možné vykonávať priamo v nádobe polievkovača, nie je tak potrebné špiniť ďalší riad. Akonáhle budete mať všetko pripravené na polievku, stačí prikryť viečkom a zvoliť konzistenciu polievky. Môžete mať jemnú, krémovú alebo hutnú polievku s kúskami zeleniny. Mixér, ktorý je súčasťou viečka, sa postará o zvyšok. Jemná polievka bude hotová už za 21 minút. Ak zvolíte hustejšie, polievkovač vám ju pripraví za 28 minút. Ak by sa vám polievka zdala príliš hustá, stačí len stlačiť tlačidlo a polievku ešte domixovať. 
 
V polievkovači si okrem polievok môžete pripraviť džúsy či smoothies. Vďaka digitálnemu nastaveniu s LED displejom na viečku stačí stlačiť tlačidlo a chvíľu počkať. Vďaka objemu 1,6 litra si môžete pripraviť dostatok džúsu alebo polievky na 4 porcie. 

Technické parametre

  • mixovací nôž s motorom 
  • ohrevné elementy v tele prístroja
  • 3 možnosti nastavenia teploty a konzistencie polievky (jemná krémová, polievka s kúskami, samostatné mixovanie)
  • polievka hotová už za 21 minút
  • príkon: 1000 W
  • rozmery: 310 x 170 x 224 mm
  • hmotnosť: 2311 g