Vážení zákazníci. Tovar expedujeme v normálnom režime. Dobierku kuriérovi je možné platiť len kartou. Ďakujeme za vašu podporu.


Dyson Supersonic fén sivá/fuchsiová s hrebeňom
značka: DYSON, kategória: Fény Dyson Supersonic
Doprava zadarmoNovinka
Limitovaná edícia s hrebeňom. Dyson Supersonic je revolučný fén, ktorý vyvoláva vášne. Je totiž navrhnutý profesionálmi pre tých, ktorí v starostlivosti o vlasy nechcú robiť kompromisy.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
archív
399,00 €

Fén Dyson Supersonic je vybavený digitálnym motorom Dyson V9. Je riadený mikroprocesorom a ponúka inteligentnú reguláciu teploty. 

Fén Dyson Supersonic fuchsia

Fén Dyson Supersonic

Výskum vlasov
Dyson investoval 50 miliónov libier do vývoja fénu na vlasy Dyson Supersonic™, vrátane vytvorenia najmodernejšieho laboratória na výskum vlasov. Inžinieri skúmali vlasy od korienkov až ku končekom, aby úplne pochopili ako ľudský vlas reaguje na napätie, ako vlasy udržať zdravé a ako ich správne upravovať. V priebehu štyroch rokov testovali fén na rôznych typoch vlasov v testovacích súpravách, mechanicky simulujúcich techniky sušenia vlasov, ktoré sa môžu líšiť po celom svete. 

Najvýkonnejší motor
Fén Dyson Supersonic™ je poháňaný patentovaným digitálnym motorom Dyson V9, ktorý vytvoril viac ako 15 členný tím inžinierov so zameraním na motory. Je to najdokonalejší, najmenší a najľahší digitálny motor, ktorý zatiaľ Dyson predstavil - vyvinutý špeciálne pre tento prístroj. Je až 8x rýchlejší ako iné motory bežných fénov a váži polovicu ich zvyčajnej hmotnosti. Okrem toho je digitálny motor Dyson V9 navrhnutý tak, aby bol výkonný a kompaktný. Motor je tak malý, že mohol byť umiestnený v rukoväti fénu, aby bola zaistená správna rovnováha. Väčšina bežných sušičov vlasov má motor umiestnený v hlave stroja, čo spôsobuje namáhanie svalov a šliach na rukách. Vďaka ergonomickému vyváženiu sa Dyson Supersonic™ výborne drží i pri dlhšom použití.

Pomáha chrániť prirodzený lesk vlasov
Niektoré bežné sušiče vlasov dosahujú extrémne teploty, hlavne ak ich držíte tesne pri hlave. To môže spôsobiť extrémne tepelné poškodenie Vašich vlasov. Fén Dyson Supersonic™ disponuje inteligentným riadením tepla, ktoré stráži, aby vlasy neboli vystavené príliš vysokým teplotám. Sklenený mikročip meria teplotu 20x za sekundu a prenáša dáta do mikroprocesora, ktorý inteligentne riadi patentované dvojito skladané vyhrievacie teleso. Vaše vlasy tak nebudú presušené a vďaka uchovaniu prirodzenej vlhkosti budú hladké a lesklé.

Rychlý a presný
Fén Dyson Supersonic™ využívá patentovanu technológiu Dyson Air Multiplier™. Táto technológia zaisťuje, že objem vzduchu nasávaného do motora je trikrát silnejší, produkuje vysoký tlak, aj vysokú rýchlosť prúdu vzduchu. Tradičné sušiče vlasov majú niekedy slabé prúdenie vzduchu, čo znamená, že sú pomalé. Iné majú silný prúd vzduchu, ale nie je možné ich korigovať. Fén Dyson Supersonic™ vytvára sústredený prúd vzduchu pod uhlom 20 stupňov pre riadené a presné sušenie a styling zároveň.
Gumová izolačná vložka okolo motora potláča vibrácie vo vnútri rukoväte a obmedzuje prenos hluku vznikajúceho medzi motorom a kryto sušiča.

3 presné nastavenia rýchlosti
Dyson Supersonic™ má tri voľby rýchlosti, které je možné meniť len stlačením tlačidla. Rýchle vysušenie, rovnomerné vysušenie a styling – tri rýchlosti pre všetky potreby.

4 presné nastavenia teploty
Vždy presná teplota podľa potreby. Jednoduché prepnutie teploty stlačením tlačidla. Tlačídlo studeného vzduchu pre okamžité ochladenie tvaru účesu. 

100°C Rychlé vysušenie a styling
80°C Rovnomerné vysušenie
60°C Jemné vysušenie
28°C Studený vzduch

Ľahké čistenie filtrov
Filter umiestnený v spodnej časti rukoväte fénu Dyson Supersonic™ zachytáva najjemnejší prach, který by sa mohol dostať k motoru. Pre perfektnú prevádzku fénu je dôležité filter dôkladne a predovšetkým pravidelne čistiť. Uvoľnenie filtra sa dosiahne jeho pootočením. Potom jednoducho vyčistiť mäkkou handričkou. 

Fén Dyson Supersonic sivá/fuchsia

Magnetické nadstavce
Súčasťou balenia Dyson Supersonic™ sú magnetické nadstavce. Vďaka uchyteniu magnetom je možné nadstavce meniť veľmi rýchlo a ľahko. Vďaka použitiu ochrannej technológie Heat Shield zostáva povrch nadstavcov chladný, dokonca i pri fúkaní z krátkej vzdialenosti. 

Smerová tryska Dyson
Vysuší vlasy a zároveň ich tvaruje. Smerová tryska Dyson vysuší vlasy jemne vďaka hladkému a širokému prúdu vzduchu. Pomôže presušit vlasy a zároveň ich uhladí. Pre prirodzene vyfúkané vlasy i bez použitia kefy.
 
Stylingový koncentrátor Dyson
Vzduch prúdi presne tam, kde ho potrebujete. So stylingovým koncentrátorom môžete tvarovať svoj účes po jednotlivých sekciách, bez toho, aby ste sa museli obávať, že porušíte zvyšok účesu.
 
Difuzér Dyson
Prirozené, rýchlejšie sušenie. Difuzér Dyson rozptyľuje vzduch rovnomerne okolo kučier a pomáha tak potlačiť krepatenie vlasov a ich rozlietanie. S difuzorom Dyson za pomoci jemného vysušenia dosiahnete dokonalé kučery.
 

Špecifikácia

Príkon 1600 W
Prúd vzduchu 41l / sek
Hmotnosť 618 g
Romery 245 x 78 x 97 mm
Záporné ióny áno
Dĺžka kábla 2,7 m
Farba sivá / fuchsiová
Záruka 2 roky

 
Obsah balenia

  • Fén 
  • Smerová tryska
  • Stylingový koncentrátor
  • Difuzér
  • Hrebeň
  • Protišmyková podložka
  • Šnúrka na zavesenie