HEATSTRIP MHS 1800 - 1,8 kW
značka: MOONICH, kategória: HEATSCOPE
Doprava zadarmoAkcia
HEATSTRIP MHS 1800 - 1,8kW je infračervený ohrievač bez červeného svetla. Štýlový tmavý žiarič s čistým a jednoduchým dizajnom je ideálnym riešením na efektívne vykurovanie terás, altánkov a pavilónov.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
skladom
Bežná cena: 885,00 €Ušetríte: 115,00 € (13 %)
770,00 €

Infračervené ohrievače HEATSTRIP

Infražiarič HEATSTRIP™ je založený na inovatívnej koncepcii tepelného vyžarovania vyvinutej a vyrobenej výlučne v Nemecku. Oproti tradičným infračerveným ohrievačom, HEATSTRIP nevyžaruje žiadne rušivé červené svetlo a zaručuje prevádzku bez svetelného efektu. Táto špeciálna technológia umožňuje vytvoriť útulnú a komfortnú atmosféru bez akéhokoľvek rušivého svetla. HEATSTRIP ponúka nádherne tvarované riešenia pre efektívne vyhrievanie interných a externých priestorov ako sú kancelárie, terasy, pavilóny, priestory pre fajčiarov, skleníky, altánky, zimné záhrady, wellness priestory a iné.
 
HEATSTRIP je infračervený ohrievač so strednou vlnovou dĺžkou vyžarovania. Infračervené ohrievače vyhrievajú priamo, podobne ako slnečné lúče. Najskôr ohrejú ľudí a predmety, ktoré potom vyhrievajú okolitý vzduch. Na rozdiel od konvenčných ohrievačov a plynových vonkajších ohrievačov, HEATSTRIP ohrievač vytvára veľmi príjemnú tepelnú atmosféru s takmer žiadnymi tepelnými stratami v dôsledku stúpajúceho teplého vzduchu. Ohrievač vydáva dostatočné množstvo sálavého tepla na jeho rozptýlenie až do vzdialenosti 3 metrov. Kľúčovým prvkom tejto technológie je dokonalé ohriatie osôb nachádzajúcich sa vo vnútri ožarovanej plochy bez tepelných strát. 
 
HEATSTRIP sa skladá z eloxovaných hliníkových profilov, tepelne oddelených tak, že predná časť ohrievača generuje optimálne sálavé teplo až do 380 °C, kým zadná časť dosahuje maximálne 90 °C, keďže takmer vôbec neabsorbuje energiu. Výsledkom je len veľmi nízka energetická strata pri tvorbe maximálne útulného pocitu tepla. Nízka teplota na zadnej strane ohrievača umožňuje upevnenie zariadenia na nehorľavé materiály. Na drevo a ostatné horľavé materiály sú dostupné nastaviteľné a fixné upevňovacie konzoly, ktoré zabezpečujú dostatočnú vzdialenosť zariadenia od povrchu. 
 
Nádherne zaoblená predná rebrovaná časť HEATSTRIP™ ohrievača bola navrhnutá pre dosiahnutie najlepšieho možného radiačného uhla, pomocou ktorého je zaručená optimálna distribúcia tepla. 
 
HEATSTRIP infražiariče sú vyrobené z nehrdzavejúcich hliníkových materiálov a zostavené z komponentov úplne odolných voči vode. Spĺňajú VDE normy pre použitie v exteriéri. HEATSTRIP je teda úplne bezpečný pre použitie v krytých vonkajších priestoroch, v blízkosti vodných plôch a rovnako v priestoroch plavární. V prípade používania v nekrytých vonkajších priestoroch sú dostupné špeciálne kryty z nerezovej ocele chrániace pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami (voliteľné príslušenstvo). HEATSTRIP ohrievače a všetky dostupné prvky príslušenstva sú certifikované v súlade s parametrami ochrannej triedy 4 (IP-X4).  

Infražiarič HEATSTRIP MHS 1800 - 1,8 kW

 • Kompaktný  dizajn a tvar
  bez rušivého červeného svetla aj napriek využitiu infračervenej technológie
  unikátny flexibilný dizajn
 • Efektívny a pohodlný
  rovnomerná distribúcia tepla
  možnosť presného nastavenia
  extrémne vysoká tepelná účinnosť
  pocit ako vo vnútorných priestoroch
  bezhlučná prevádzka
  odolnosť voči poveternostným vplyvom
 • Ekonomická prevádzka
  bez potreby výmeny výhrevného telesa a  
  bez nákladov na údržbu

Využitie infražiaričov HEATSTRIP 

 • vonkajšie priestory barov a reštaurácií
 • stany, besiedky a balkóny
 • bytové a administratívne priestory
 • kryté terasy, wellness priestory
 • verandy a kryté fajčiarske priestory
 • zimné záhrady
 • priestory výstavísk a spoločenských akcií

Príkon ( kW )
1,8
Napájanie ( V )
230
Odber prúdu ( A )
cca 8
Krytie
IPX4
Prívodný kábel
1,5 m, 3 x 2,5 mm
Vidlica
áno
Rozmery ( mm )
1000* x169x75 /*bez prip.kábla,s káblom +80/
Hmotnosť ( kg )
5
Poznámka
dodávané vrátane profilu na stropnú montáž
Kód produktu
MHS-1800