Heatstrip mhs 1800  - 1,8 kw
Heatstrip mhs 1800  - 1,8 kw
Heatstrip mhs 1800  - 1,8 kw
Heatstrip mhs 1800  - 1,8 kw
Heatstrip mhs 1800  - 1,8 kw
Heatstrip mhs 1800  - 1,8 kw

Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw

HEATSTRIP™ infračervený ohrievač bez červeného svetla. Štýlový tmavý žiarič s čistým a jednoduchým dizajnom je ideálnym riešením na efektívne vykurovanie terás, altánkov a pavilónov.

Výrobca: MOONICH
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 885,00 €
Teraz ušetríte: 115,00 €
Cena s DPH: 770,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw - popis

HEATSTRIP™ je založený na inovatívnej koncepcii tepelného vyžarovania vyvinutej a vyrobenej výlučne v Nemecku. Oproti tradičným infračerveným ohrievačom, HEATSTRIPTM nevyžaruje žiadne rušivé červené svetlo a zaručuje prevádzku bez svetelného efektu. Táto špeciálna technológia umožňuje vytvoriť útulnú a komfortnú atmosféru bez akéhokoľvek rušivého svetla. HEATSTRIPTM ponúka nádherne tvarované riešenia pre efektívne vyhrievanie interných a externých priestorov ako sú kancelárie, terasy, pavilóny, priestory pre fajčiarov, skleníky, altánky, zimné záhrady, wellness priestory a pod.

HEATSTRIP™ je infračervený ohrievač so strednou vlnovou dĺžkou vyžarovania. Infračervené ohrievače vyhrievajú priamo, podobne ako slnečné lúče. Najskôr ohrejú ľudí a predmety, ktoré potom vyhrievajú okolitý vzduch. Na rozdiel od konvenčných ohrievačov a plynových vonkajších ohrievačov, HEATSTRIP™ ohrievač vytvára veľmi príjemnú tepelnú atmosféru s takmer  žiadnymi tepelnými stratami v dôsledku stúpajúceho teplého vzduchu.
Ohrievač vydáva dostatočné množstvo sálavého tepla na jeho rozptýlenie až do vzdialenosti 3 metrov. Kľúčovým prvkom tejto technológie je dokonalé ohriatie osôb nachádzajúcich sa vo vnútri ožarovanej plochy bez tepelných strát. 

Nový HEATSTRIP™
sa skladá z eloxovaných hliníkových profilov tepelne oddelených tak, že predná časť ohrievača generuje optimálne sálavé teplo až do 380°C, kým zadná časť dosahuje maximálne 90°C, keďže takmer vôbec neabsorbuje energiu. Výsledkom je len veľmi nízka energetická strata pri tvorbe maximálne útulného pocitu tepla. Nízka teplota na zadnej strane ohrievača umožňuje upevnenie zariadenia HEATSTRIP™ na nehorľavé materiály. Na drevo a ostatné horľavé materiály sú dostupné nastaviteľné a fixné upevňovacie konzoly, ktoré zabezpečujú dostatočnú vzdialenosť zariadenia od povrchu. 

Nádherne zaoblená predná rebrovaná časť HEATSTRIP™ ohrievača bola navrhnutá pre dosiahnutie najlepšieho možného radiačného uhla, pomocou ktorého je zaručená optimálna distribúcia tepla. 

HEATSTRIP™ ohrievače sú vyrobené z nehrdzavejúcich hliníkových materiálov a zostavené z komponentov úplne odolných voči vode. Spĺňajú VDE normy pre použitie v exteriéri. HEATSTRIP™ je teda úplne bezpečný pre použitie v krytých vonkajších priestoroch, v blízkosti vodných plôch a rovnako v priestoroch plavární. V prípade používania v nekrytých vonkajších priestoroch sú dostupné špeciálne kryty z nerezovej ocele chrániace pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami /voliteľné príslušenstvo/. HEATSTRIP™ ohrievače a všetky dostupné prvky príslušenstva sú certifikované v súlade s parametrami ochrannej triedy 4 (IP-X4).

  VÝHODY

Kompaktný  dizajn a tvar

o        bez rušivého červeného svetla aj napriek využitiu infračervenej technológie

o        unikátny flexibilný dizajn

 

Efektívne a pohodlné

o       rovnomerná distribúcia tepla

o       možnosť presného nastavenia

o       extrémne vysoká tepelná účinnosť

o       pocit ako vo vnútorných priestoroch

o       bezhlučná prevádzka

o       odolnosť voči poveternostným vplyvom

 

Ekonomická prevádzka

o       bez potreby výmeny výhrevného telesa a  
bez nákladov na údržbu

 POUŽITIE

o    vonkajšie priestory barov a reštaurácií
o    stany, besiedky a balkóny
o    bytové a administratívne     priestory
o    kryté terasy, wellness priestory
o    verandy a kryté fajčiarske priestory
o    zimné záhrady
o    priestory výstavísk a spoločenských akcií

 

Parametre produktu Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw

Príkon ( kW ) 1,8
Napájanie ( V ) 230
Odber prúdu ( A ) cca 8
Krytie IPX4
Prívodný kábel 1,5 m, 3 x 2,5 mm
Vidlica áno
Rozmery ( mm ) 1000* x169x75 /*bez prip.kábla,s káblom +80/
Hmotnosť ( kg ) 5
Poznámka dodávané vrátane profilu na stropnú montáž
Kód produktu MHS-1800

Príslušenstvo k produktu Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw ?

Zavolajte nám: +421 903 565 585

 

Prihlásenie