Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw
Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw
Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw
Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw
Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw
Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw

Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw

HEATSTRIP™ MHS 1800 - 1,8kW infračervený ohrievač bez červeného svetla. Štýlový tmavý žiarič s čistým a jednoduchým dizajnom je ideálnym riešením na efektívne vykurovanie terás, altánkov a pavilónov.

Výrobca: MOONICH
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 885,00 €
Teraz ušetríte: 115,00 €
Cena s DPH: 770,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw - popis

HEATSTRIP™ je založený na inovatívnej koncepcii tepelného vyžarovania vyvinutej a vyrobenej výlučne v Nemecku. Oproti tradičným infračerveným ohrievačom, HEATSTRIP nevyžaruje žiadne rušivé červené svetlo a zaručuje prevádzku bez svetelného efektu. Táto špeciálna technológia umožňuje vytvoriť útulnú a komfortnú atmosféru bez akéhokoľvek rušivého svetla. HEATSTRIP ponúka nádherne tvarované riešenia pre efektívne vyhrievanie interných a externých priestorov ako sú kancelárie, terasy, pavilóny, priestory pre fajčiarov, skleníky, altánky, zimné záhrady, wellness priestory a iné.
 
HEATSTRIP™ je infračervený ohrievač so strednou vlnovou dĺžkou vyžarovania. Infračervené ohrievače vyhrievajú priamo, podobne ako slnečné lúče. Najskôr ohrejú ľudí a predmety, ktoré potom vyhrievajú okolitý vzduch. Na rozdiel od konvenčných ohrievačov a plynových vonkajších ohrievačov, HEATSTRIP™ ohrievač vytvára veľmi príjemnú tepelnú atmosféru s takmer  žiadnymi tepelnými stratami v dôsledku stúpajúceho teplého vzduchu. Ohrievač vydáva dostatočné množstvo sálavého tepla na jeho rozptýlenie až do vzdialenosti 3 metrov. Kľúčovým prvkom tejto technológie je dokonalé ohriatie osôb nachádzajúcich sa vo vnútri ožarovanej plochy bez tepelných strát. 
 
HEATSTRIP™ sa skladá z eloxovaných hliníkových profilov tepelne oddelených tak, že predná časť ohrievača generuje optimálne sálavé teplo až do 380°C, kým zadná časť dosahuje maximálne 90°C, keďže takmer vôbec neabsorbuje energiu. Výsledkom je len veľmi nízka energetická strata pri tvorbe maximálne útulného pocitu tepla. Nízka teplota na zadnej strane ohrievača umožňuje upevnenie zariadenia HEATSTRIP™ na nehorľavé materiály. Na drevo a ostatné horľavé materiály sú dostupné nastaviteľné a fixné upevňovacie konzoly, ktoré zabezpečujú dostatočnú vzdialenosť zariadenia od povrchu. 
 
Nádherne zaoblená predná rebrovaná časť HEATSTRIP™ ohrievača bola navrhnutá pre dosiahnutie najlepšieho možného radiačného uhla, pomocou ktorého je zaručená optimálna distribúcia tepla. 
 
HEATSTRIP™ infražiariče sú vyrobené z nehrdzavejúcich hliníkových materiálov a zostavené z komponentov úplne odolných voči vode. Spĺňajú VDE normy pre použitie v exteriéri. HEATSTRIP™ je teda úplne bezpečný pre použitie v krytých vonkajších priestoroch, v blízkosti vodných plôch a rovnako v priestoroch plavární. V prípade používania v nekrytých vonkajších priestoroch sú dostupné špeciálne kryty z nerezovej ocele chrániace pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami /voliteľné príslušenstvo/. HEATSTRIP™ ohrievače a všetky dostupné prvky príslušenstva sú certifikované v súlade s parametrami ochrannej triedy 4 (IP-X4).  

Infražiarič HEATSTRIP™ MHS 1800 - 1,8kW:

 • Kompaktný  dizajn a tvar
  Bez rušivého červeného svetla aj napriek využitiu infračervenej technológie
  Unikátny flexibilný dizajn
 • Efektívny a pohodlný
  Rovnomerná distribúcia tepla
  Možnosť presného nastavenia
  Extrémne vysoká tepelná účinnosť
  Pocit ako vo vnútorných priestoroch
  Bezhlučná prevádzka
  Odolnosť voči poveternostným vplyvom
 • Ekonomická prevádzka
  Bez potreby výmeny výhrevného telesa a  
  Bez nákladov na údržbu

Využitie infražiariča HEATSTRIP™ MHS 1800 - 1,8kW:

 • vonkajšie priestory barov a reštaurácií
 • stany, besiedky a balkóny
 • bytové a administratívne     priestory
 • kryté terasy, wellness priestory
 • verandy a kryté fajčiarske priestory
 • zimné záhrady
 • priestory výstavísk a spoločenských akcií

Parametre produktu Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw

Príkon ( kW ) 1,8
Napájanie ( V ) 230
Odber prúdu ( A ) cca 8
Krytie IPX4
Prívodný kábel 1,5 m, 3 x 2,5 mm
Vidlica áno
Rozmery ( mm ) 1000* x169x75 /*bez prip.kábla,s káblom +80/
Hmotnosť ( kg ) 5
Poznámka dodávané vrátane profilu na stropnú montáž
Kód produktu MHS-1800

Príslušenstvo k produktu Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Heatstrip mhs 1800 - 1,8 kw ?

Zavolajte nám: +421 903 565 585

 

Prihlásenie