Hľadáte tiež ako: HOBOT 268

Podsekcie:

Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov
Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov
Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov
Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov
Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov
Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov
Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov
Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov
Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov
Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov

Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov

Revolučné čistenie okien a skiel pomocou robotického čističa okien HOBOT 268 Jednoducho umiestnite robotický čistič HOBOT-268 na čistený povrch skla, okna, zrkadla, výkladu, sklenených dvier, vstavanej skrine a len ho zapnete jedným gombíkom. A Vaše okná budú žiarivo čisté a naleštené bez námahy.

Výrobca: HOBOT
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 279,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov - popis

 Robotický čistič okien a sklenených povrchov HOBOT 268

 HOBOT 268 rýchlo a precízne vyčistí okná a rôzne druhy sklenených povrchov. Pohybuje sa lineárne a čistenie automaticky prebieha v dvoch smeroch. Vďaka systému Single-side môžete HOBOT 268 používať na rôznych hrúbkach skiel a hladkých povrchoch, ako sú zrkadlá, zdvojené okná, sprchový kút, obklady a ďalšie. Vstavaná záložná UPS batéria chráni robota proti pádu pri výpadku elektrickej energie. HOBOT 268 je vybavený GYRO senzorom, laserovými senzormi a navigačným systémom s AI-Techonology 3.0, ktoré kontrolujú pohyb robota, podobne ako auto pilot. Robotický čistič okien HOBOT 268 pri čistení prispôsobuje utierky povrchu, po ktorom sa pohybuje.

 • AI-technology 3.0 a GYRO senzor
 • Lineárne čistenie, 2 laserové senzory
 • Na akúkoľvek hrúbku skla
 • Systém Single-Side-Cleaning
 • AUTO a manuálne čistenie
 • UPS záložná batéria
 • Detekcia rámov okien
 • Dva druhy čistiacich utierok
 • Pracuje v zvislej polohe
 • Čistí aj bezrámové sklenené plochy
 • Rýchlosť čistenia 1m2 / 2,4 minúty
 • Vhodný na stredné a veľké okná

Čo prináša HOBOT 268 do modernej domácnosti či firmy? - koniec nekonečnému lešteniu skiel okien, aby ostali po čistení bez šmúh - koniec stresu z nevyhnutnej záťaže, ktorá sa pravidelne opakuje - koniec nebezpečenstva úrazu - napr. pád zo stoličky či rebríka, najmä staršie osoby - koniec zbytočným stratám tepla v chladnom počasí - stačí len odchýlené okno na   kábel pri čistení vonkajšej plochy - umožní získať viac voľného času pre rodinu, koníčky, šport či iný relax - nezľakne sa ani plôch výkladov a iných rozmerných sklených povrchov V praxi užitočný tak ako iní moderní pomocníci - automatická práčka, umývačka riadu, robotický vysávač, podlahový umývací automat atď. Onedlho bude súčasťou bežného života, ako oni. Tak načo čakať. Uľahčite si túto časť upratovania čo naskôr. Inteligentná technika pomáha zvládať veľa bežných pravidelných úkonov s minimálnou námahou. Veď kto dnes perie ručne, keď vyskúšal automatickú práčku. Kto umýva riad v dreze, keď má modernú umývačku. Vyskúšajte HOBOT 268 a už nikdy Vás nenapadne čistiť sklá a zrkadlá inak. Jednoducho z toho dôvodu, pretože v dokonalom vyčistení a vyleštení skiel či zrkadiel je naozaj ťažké tromfnúť HOBOT 268. 

Čo dokáže HOBOT 268?

 Rýclo a precízne vyčistí okná a rôzne druhy sklenených povrchov. Pohybuje sa lineárne a čistenie automaticky prebieha v dvoch smeroch. Vďaka systému Single-side môžete HOBOT 268 používať na rôznych hrúbkach skiel a hladkých povrchoch, ako sú zrkadlá, zdvojené okná, sprchový kút, obklady a ďalšie. 

 

Vstavaná záložná UPS batéria chráni robota proti pádu pri výpadku elektrickej energie. HOBOT 268 je vybavený GYRO senzorom, laserovými senzormi a navigačným systémom s AI-Techonology 3.0, ktoré kontrolujú pohyb robota, podobne ako auto pilot. Robotický čistič okien HOBOT 268 pri čistení prispôsobuje utierky povrchu, po ktorom sa pohybuje. Pomocou diaľkového ovládania ho môžete navigovať manuálne, alebo zvoliť automatický režim čistenia.

HOBOT 268 sa prispôsobí čistenému povrchu

Na spodnej časti robota sú umiestnené pneumatické podložky, ktoré sa automaticky nastavujú a prispôsobujú čistenému povrchu. HOBOT-268 sa tak spoľahlivo a plynule pohybuje po skle. 

 

Dva druhy utierok z mikrovlákna

 HOBOT 268 ponúka na čistenie dva druhy utierok. Modré na suché čistenie a žlté na vlhké čistenie a leštenie. Veľké utierky účinne zachytávajú prach a ďalšie nečistoty a vyčistia povrch aj tesne pozdĺž hrán. 

 Získané ocenenie zlatá medaile iENA

Získané ocenenie v Nemecku dokazuje vysokú kvalitu a výnimočnosť produktu HOBOT v odbore robotiky.  Robotický čistič okien HOBOT 268 je vybavený záložnou UPS batériou, ktorú využije v prípade náhleho výpadku elektrického prúdu. Ďalšími bezpečnostnými prvkami je niekoľko senzorov, ktoré neustále vyhodnocujú situáciu a bezpečnostné lanko.  

Technické parametre Hobot 268

Model                                 HOBOT 268
Farba                                 biela
Rozmery                                 240 x 240 x 100 mm
Váha                                1 200 g
Napájanie                        100~240V, 50~60Hz
Spotreba                                 80 W
Dĺžka predlžovacieho kábla 5 m
Dĺžka bezpečnostného lanka 5 m
Hlučnosť                                64 dB
Záložná bateria UPS        4x Li-PO, 3.7 V
Rýchlosť čistenia               1 m2 /2,4 min
Maximálna veľkosť čisteného povrchu výška 6 m x šírka 5 m
Minimálna veľkosť čisteného povrchu 40 x 40 cm  

 Obsah balenia

1x robotický čistič HOBOT 268
1x diaľkové ovládanie
3x náhradná utierka z mikrovlákna modrá
3x náhradná utierka z mikrovlákna žltá
1x bezpečnostné lano
1x adaptér s napájacím káblom
1 x  DC predlžovací  kábel  (4m)
1x návod 

Robotický čistič okien, zrkadiel, obkladov a iných hladkých plôch. Vyčistí a vyleští okná a iné povrchy bez námahy. Užitočný ekologický pomocník, ktorý šetrí Váš čas a námahu.

 

 

 
 
 

 

 

 

Máte otázku k produktu Hobot 268 robotický čistič okien a sklenených povrchov ?

Zavolajte nám: +421 903 565 585

 

Prihlásenie