Vážení zákazníci. Tovar expedujeme v normálnom režime. V rámci preventívnych opatrení sa môže lehota doručenia predĺžiť.
Ak si zvolíte doručenie dobierkou, kuriérovi ju môžete uhradiť už len kartou. Ďakujeme za pochopenie.


Jet Dryer Smart sušič rúk - strieborný
značka: Jet Dryer, kategória: Jet Dryer
Doprava zadarmoNovinka
Sušič rúk Jet Dryer SMART ponúka možnosť pokročilého nastavenia a ľahkého ovládania, ktoré oceníte hlavne na firemných toaletách alebo v domácnosti. V striebornom prevedení.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
3 dni
582,00 €

Jet Dryer SMART sa od ostatných sušičov odlišuje možnosťou pokročilého nastavenia. Pokročilé funkcie a ľahké ovládanie oceníte hlavne na firemných toaletách alebo v domácnosti.

Sušič rúk Jet Dryer SMART

 • Bodové trysky pre rýchlejšie osušenie
  Tryskový sušič SMART má na každej strane 24 trysiek. Vďaka netradičnému bodovému tvaru trysiek je prúd vzduchu výrazne koncentrovanejší. SMART tak vodu z rúk nielen vysuší, ale predovšekým stiera.
 • Automatické zapnutie a predhrievanie
  SMART vyhodnotí prítomnosť osoby pred sušičom a sám sa uvedie do pohotovostného režimu. Dôjde tak k automatickému zapnutiu osvetlenia informačného a ovládacieho panela a funkcie ohrevu. Tým, že je ohrev zapnutý v predstihu, fúka hneď od začiatku teplý vzduch a nemusíte čakať, kým sa sušič nahreje. Vysušenie je tak rýchlejšie a príjemnejšie.
  Jet Dryer SMART automaticky ohrieva vzduch vždy, keď je okolitá teplota nižšia ako 20 °C. SMART je tiež možné prepnúť do režimu, v ktorom je ohrev vzduchu zapnutý neustále, bez ohľadu na okolitú teplotu.
 • Farebné osvetlenie
  Sušiaca zóna Jet Dryer SMART je podsvietená pomocou farebných LED diód. Môžete si vybrať mezi modrým a červeným podsvietením, alebo nechať osvetlenie vypnuté.
 • Prehľadné ovládanie
  Sušič je vybavený tlačidlami, na ktorých aktiváciu stačí zľahka po nich prejsť prstom. V strede ovládacieho panela je spínač na uvedenie sušiča do prevádzky. Na ľavej strane sú dve tlačidlá prepínajúce rýchlosť ventilátora, na pravej prepínanie farebného podsvietenia a ohrevu vzduchu.
 • Informačný panel
  Na informačnom paneli sú rozmiestnené indikátory informujúce o aktuálnom nastavení sušiča. Môžete mať okamžitý prehľad o nastavenom výkone a ohreve, alebo o tom, či je potrebné vymeniť HEPA filter, alebo vyliať vodu z nádobky. V strede informačného panela je umiestnený monochromatický displej, zobrazujúci správny postup sušenia rúk.
 • Dva HEPA filtre
  Dva HEPA filtre efektívne filtrujú vzduch nasávaný sušičom. Filtre sú kryté ochranou mriežkou.
 • Jednoduchá inštalácia a servis
  Kryt nie je nutné zložiť ani pri inštalácii sušiča na stenu. Napájanie sušiča je riešené pomocou napájacieho konektora.
 • Systém Dry Floor
  Vďaka Dry Floor budete mať vždy suchú podlahu. Sušič je vybavený nádržkou na zachytávanie vody.
 • ABS plast
  Telo sušiča je vyrobené z ABS plastu, pričom ide o veľmi odolný materiál, ktorý sa používa v rôznych náročných aplikáciach.
   

Napájanie
AC 220-240 V
Príkon
1800 - 2000 W
Typ motora
sériový komutátorový AC
Ohrev vzduchu
áno
Príkon v kľude
nástenná
Spotreba na jedno vysušenie
ochrana voči prehriatiu, nadprúdová ochrana, ochrana pred skratom
Prevádzka
automatická - infračervená
Rýchlosť vzduchu
85 - 105 m/s
Prev. prietok vzduchu
23,5 - 29 l/s
Hlučnosť
70 dB
Filter
HEPA
Krytie
IPX4
Hmotnosť
7,5 kg
Rozmery
657 x 296 x 203 mm
Farba
strieborná
Záruka
3 roky