Odvlhčovač vzduchu Bionaire BDH002X
značka: BIONAIRE, kategória: Odvlhčovače vzduchu
Doprava zadarmoNovinka
Výkonný digitálny odvlhčovač vzduchu Bionaire BDH002X s atraktívnym moderným dizajnom disponuje možnosťou automatickej regulácie vlhkosti, časovačom a možnosťou priebežného odtoku vody. Je vhodný pre komerčné aj obytné priestory.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
1 týždeň
359,00 €

Digitálny odvlhčovač vzduchu s automatickou reguláciou vlhkosti, časovačom a možnosťou priebežného odtoku vody. Vhodný pre komerčné a bytové priestory.

Odvlhčovač vzduchu Bionaire BDH002X:

 • Digitálny displej - zobrazuje aktuálnu vlhkosť a teplotu, rýchlosť ventilátora a ďalšie údaje podľa nastaveného režimu
 • Odporúčaná veľkosť miestnosti je 30 - 60 m2
 • Automatická regulácia vlhkosti - možnosť nastaviť od 40 % do 80% relatívnej vlhkosti s krokom 5%
 • Voliteľná funkcia priebežného odtoku vody, hadica je súčasťou dodávky
 • Časovač vypnutia po 2, 4 alebo 8 hodinách
 • Automatické odmrazovanie
 • Automatické vypnutie pri naplnení nádrže so signalizáciou
 • Umývateľný protiprachový filter
 • Rukoväť a kolieska pre ľahkú manipuláciu
 • Tri prevádzkové režimy:
  Automatický - v tomto režime odvlhčovač pracuje až kým nedosiahne hodnotu vlhkosti zobrazenú na displeji a bude sa automaticky zapínať a vypínať, aby zachoval úroveň nastavenej vlhkosti
  Nepretržitý - tento režim neberie do úvahy nastavenú hodnotu vlhkosti a funguje stále
  Tichý - v tomto režime odvlhčovač pracuje, kým nie je dosiahnutá vlhkosť zobrazená na displeji, ale zníži otáčky ventilátora, čím klesne hlučnosť
Odvlhčovače Bionaire poskytujú ochranu pred negatívnymi účinkami nadmernej vlhkosti vo Vašej domácnosti, či kancelárii. Správna vlhkosť je dôležitá pre pohodlie a zdravie. Príliš málo vlhkosti môže spôsobiť vysušenie slizníc, pokožky, škrabanie v krku a svrbenie očí. Príliš vysoká vlhkosť spôsobuje výskyt pliesní, roztočov a iných alergénov.
 
Riešením je upravovať hladinu vlhkosti pomocou zvlhčovačov a odvlhčovačov vzduchu Bionaire. Odvlhčovače Bionaire chránia pred negatívnymi účinkami nadmernej vlhkosti. Zatiaľ, čo boli odvlhčovače tradične určené pre priemyselné využitie, firma Bionaire vyrába modernou technológiou odvlhčovače vhodné pre bytové priestory. Naše odvlhčovače používajú chladivo nepoškodzujúce ozónovú vrstvu a sú ideálne na odstránenie vlhkosti z kuchýň, kúpeľní, pivníc, skladov, práčovní, či kancelárií.
 
Nadbytok vlhkosti je viac ako nepríjemný. Klimatizačné jednotky vzduch čiastočne odvlhčujú, ale to často nestačí. Odvlhčovače sa používajú samostatne alebo ako doplnok klimatizácie na úpravu vlhkosti.
 
Ako odvlhčovač pracuje
Odvlhčovač nasáva vlhký vzduch vstupnou mriežkou do prístroja. Prechádza cez chladič, na ktorom vlhkosť kondenzuje a skondenzovaná voda odkvapkáva do nádrže alebo je priebežne odvádzaná do odpadu. Odporúčaná prevádzková teplota pre optimálny výkon odvlhčovača je od 5°C do 37°C.
 

Rozmery
327 x 530 x 231 mm
Hmotnosť
13,3 kg
Príkon max.
230 W
Objem nádrže
3 l
Približný odparovací výkon
15l/24hod. / pri 30°C a 80% RV /
Rýchlosti ventilátora
3
Hlučnosť
48 dB
Typ chladiva
CFC free