R-Clean Vertaclean
značka: APEX, kategória: Čistiace prostriedky na podlahu
R- Clean Vertaclean je silný čistič podláh, ktorý sa vyznačuje nízkou penivosťou a je ideálny na umývanie podláh v priemyslových oblastiach, garážach a autoopravovniach. Prostriedok je vysoko koncentrovaný a je určený prevažne pre použitie v umývacích automatoch.

celý popis >

DOSTUPNOSŤ: skladom
38,00 €

Čistiaci prostriedok R- Clean Vertaclean

R- Clean Vertaclean je silný čistič podláh, ktorý sa vyznačuje nízkou penivosťou a je ideálny na umývanie podláh v priemyslových oblastiach, garážach a autoopravovniach. Prostriedok je vysoko koncentrovaný a je určený prevažne pre použitie v umývacích automatoch.
 • Vlastnosti
  VERTACLEAN je vysoko koncentrovaný, veľmi slabo penivý, stredne alkalický čistaici prostriedok, ktorý je určený zvlášť pre použitie v umývacích automatoch pre základné čistenie a dennú údržbu podlahových krytín odolných voči vode (napríklad kameň, PVC, asfalt a väčšina plastových podláh ako epoxidové a polyuretánové podlahy).
  Dobre odstraňuje bežnú špinu, mastnotu a ďalšie typy znečistení. Pri použití teplej vody sa čistiace účinky zvyšujú a naopak sa znižuje penivosť.
  Prípravok má príjemnú sviežu vôňu.
  Prostriedok nie je vhodný pre linoleum, drevené podlahy a podlahy ošetrené voskovými alebo polymerovými disperziami.
 • Použitie
  Slabšie a stredne silné znečistenie, bežná údržba: Dávkovánie 50-200 ml na 10 l vody (0,5-2%). Plochy vyčistite umývacím automatom s vhodným kartáčom pri súčasnom odsávaní znečisteného roztoku.
  Veľmi silné znečistenie v priemyslových prevádzkach, základná údržba: Dávkovanie 1 l prípravku na 10-20 l studenej alebo teplej vody (5-10%). Plochy vyčistite čistiacim strojom bez odsávania. Nechajte 5-10 minút pôsobiť (nenechajte zaschnúť) a znovu vyčistite čistiacim strojom za súčasného odsávania alebo spláchnite vodou.
  Zabráňte zamrznutiu prípravku. 
 • Bezpečnostné upozornenie
  Prípravok nie je klasifikovaný ako nebezpečný. 
Chemické a technické informácie
 • Vzhľad: Nažltnutá kvapalina
 • pH: 11,5 – 12 (2% roztok)
 • Hustota: 1,1 g/cm3
 • Biologický rozklad: Povrchovo aktívne zložky sú primárne rozložitelné z viac než 90%
Balenie 
 • 2 x 5 l / 200 l
 • Cena za balenie 10 l

Ph
11,5 - 12
Riedenie
1:100
Balenie ( l )
2x5