Sada filtrov pre Winix Zero
značka: Winix, kategória: Náhradné filtre
Doprava zadarmo
Sada filtrov je určená pre čističku Winix Zero a obsahuje 1 ks umývateľného True Hepa filtra H13 a 4 ks umývateľného uhlíkového filtra s antibakteriálnou vrstvou Cleansel™.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
2 dni
53,90 €

Sada filtrov pre čističky vzduchu Winix ZERO 

Sada filtrov je určená pre čističku Winix Zero a obsahuje 1 ks umývateľného True Hepa filtra H13 a 4 ks umývateľného uhlíkového filtra s antibakteriálnou vrstvou Cleansel™. Všetko je pre jednoduchú manipuláciu umiestnené v jednej kazete. Sada vydrží približne na 12 mesiacov použitie (závisí od vyťaženia čističky). Životnosť sa dá predĺžiť pravidelným umývaním filtrov.
 
Na výmenu filtrov vás upozorní čistička vzduchu sama vďaka automatickej funkcii, ktorá vyhodnocuje nielen dobu čistenia, ale aj stupeň znečistenia vzduchu, v ktorom čistička pracuje. Na ovládacom paneli čističky sa rozsvieti kontrolka "Check filter". Nemusíte sa preto o nič starať.
 
Aj keď je pre perfektnú čistotu vzduchu odporúčané filtre pravidelne meniť, dá sa ako ekonomická alternatíva využiť aj možnosť filtre opláchnuť pod vlažnou tečúcou vodou a zbaviť ich viditeľných nečistôt. Tým sa doba životnosti filtrov predĺži. Filtre je potom potrebné dôkladne vysušiť, aby nedošlo k poškodeniu čističky zvyškovou vlhkosťou. Tento cyklus odporúčame aplikovať maximálne dvakrát u jedného filtra po dobu jeho životnosti. Jeho kvalita a schopnosti sa ďalším umývaním znižujú.

Umývateľný True HEPA filter

  • Zachytí až 99,97 % alergénov veľkosti až 0,3 mikrónov z vášho okolia ako napr. cigaretový dym, domáci prach, pele, baktérie, vírusy, roztoče a pod.

Umývateľný uhlíkový filter

  • Odstraňuje zo vzduchu zápach a rôzne nebezpečné plyny. Naviac obsahuje unikátnu vrstvu Cleansel™, ktorá zabraňuje bakteriálnej kontaminácii uhlíkového filtru a pôsobí ako hygienická bariéra, ktorá bráni vypúštaniu mikroorganizmov späť do ovzdušia. Ničí baktérie a vírusy, plesne i roztoče.