VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE CISTYSVET.SK

 1. VÝHODNÁ CENA
  Internetový obchod CistySvet.SK prevádzkuje spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 a špecializuje sa na predaj čistiacej techniky a súvisiacich komodít takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny.

  V našej ponuke nájdete značky:

  Kränzle - profesionálna vysokotlaká technika
  Soteco - priemyselné vysávače a tepovače
  Coynco - vysávače pre ťažký priemysel a kontinuálne odsávanie
  FIMAP - podlahové umývacie a zametacie stroje
  Vikan - transport system
  Dyson - bezsáčkové cyklónové vysávače
  BIONAIRE - čističe a zvlhčovače vzduchu
  TANSUN - priemyselné infražiariče
  APEX Systems - profesionálna čistiaca chémia, čistiace abrazívne pasty

   
 2. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ
  Internetový obchod prevádzkuje skupina ľudí, ktorá je s čistiacou technikou v dennom kontakte. Náš tým tvoria skúsení odborníci, ktorí sú pripravení zodpovedať všetky Vaše otázky. Naša podpora optimalizácie výsledkov a efektivity u našich klientov nekončí len dodávkou vysoko kvalitných systémov a prípravkov.

  Do ponuky vyberáme len kvalitný a overený tovar od výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Na rozdiel od lacného tovaru ponúkaného v hypermarketoch, sa môžete spoľahnúť, že nami ponúkaný tovar má porovnateľne vyššiu kvalitu, dlhšiu živostnosť a spoľahlivosť.

  Všetky informácie o tovaroch sú pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi.
   
 3. VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najkomplexnejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.

  Samozrejmosťou sú podrobné informácie s prehľadným zobrazením jednotlivých parametrov, či prevedenia pre každý ponúkaný produkt. Aj vďaka tomu môžte využiť funkciu POROVNÁVANIE, pomocou ktorej si môžte prehľadne zobraziť viac produktov vedľa seba, čo Vám uľahčí rozhodovanie pri kúpe tovaru.
   
 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA Centrálny sklad nám umožňuje poskytovať nadštandardné a flexibilné služby pre zákazníkov s okamžitou expedíciou a dodávkou už do 24 hodínSkladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je termín dodania tovaru ohrozený, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie. 
   
 5. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu do 14 dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty.
   
 6. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Prevádzkovateľ internetového obchodu www.cistysvet.sk pôsobí v oblasti predaja čistiacej techniky už od roku 1993. Máme bohaté skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.

  CistySvet.SK je vytvorený a technicky spravovaný spoločnosťou MaM Multimedia, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s prevádzkovaním internetových stránok a obchodov. Je technickým garantom jednoduchého, spoľahlivého a bezpečného nakupovania.
Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.