VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE CISTYSVET.SK

VÝHODNÁ CENA

Internetový obchod CistySvet.SK prevádzkuje spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 a špecializuje sa na predaj čistiacej techniky a súvisiacich komodít takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny.

V našej ponuke nájdete značky:

 • Kränzle - profesionálna vysokotlaká technika
 • Soteco - priemyselné vysávače a tepovače
 • Coynco - vysávače pre ťažký priemysel a kontinuálne odsávanie
 • FIMAP - podlahové umývacie a zametacie stroje
 • Vikan - transport system
 • DYSON - cyklónové vysávače, čističky a zvlhčovače vzduchu, ventilátory, ohrievače
 • WINIX - čističe a zvlhčovače vzduchu
 • STYLIES - čističe a zvlhčovače vzduchu
 • STADLERFORM - čističe, zvlhčovače, odvlhčovače a ohrievače vzduchu
 • TANSUN, HEATSCOPE, WARMWATCHER - infražiariče pre domáce aj priemyselné využitie
 • APEX Systems - profesionálna čistiaca chémia, čistiace abrazívne pasty 

VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ

Internetový obchod prevádzkuje skupina ľudí, ktorá je s čistiacou technikou v dennom kontakte. Náš tým tvoria skúsení odborníci, ktorí sú pripravení zodpovedať všetky Vaše otázky. Naša podpora optimalizácie výsledkov a efektivity u našich klientov nekončí len dodávkou vysoko kvalitných systémov a prípravkov.

Do ponuky vyberáme len kvalitný a overený tovar od výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Na rozdiel od lacného tovaru ponúkaného v hypermarketoch, sa môžete spoľahnúť, že nami ponúkaný tovar má porovnateľne vyššiu kvalitu, dlhšiu živostnosť a spoľahlivosť.

Všetky informácie o tovaroch sú pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi. 

VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE

Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najkomplexnejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.

Samozrejmosťou sú podrobné informácie s prehľadným zobrazením jednotlivých parametrov, či prevedenia pre každý ponúkaný produkt. Aj vďaka tomu môžte využiť funkciu POROVNÁVANIE, pomocou ktorej si môžte prehľadne zobraziť viac produktov vedľa seba, čo Vám uľahčí rozhodovanie pri kúpe tovaru. 

SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA

Centrálny sklad nám umožňuje poskytovať nadštandardné a flexibilné služby pre zákazníkov s okamžitou expedíciou a dodávkou už do 24 hodín.

Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je termín dodania tovaru ohrozený, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie.   

VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE

Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu do 14 dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty. 

NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.cistysvet.sk pôsobí v oblasti predaja čistiacej techniky už od roku 1993. Máme bohaté skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.

 

CistySvet.SK je vytvorený a technicky spravovaný spoločnosťou MaM Multimedia, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s prevádzkovaním internetových stránok a obchodov. Je technickým garantom jednoduchého, spoľahlivého a bezpečného nakupovania.