Extraktor SABRINA FOAM LIGHT
značka: SANTOEMMA, kategória: Tepovacie stroje
Doprava zadarmoAkcia
Penový extrakčný čistiaci stroj SABRINA FOAM LIGHT je ideálny na čistenie čalúnenia s veľmi krátkou požadovanou dobou schnutia.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
2 týždne
Bežná cena: 2 354,00 €Ušetríte: 356,00 € (15 %)
1 998,00 €

SABRINA FOAM LIGHT je extrakčný čistiaci stroj, ideálny na čistenie čalúnenia s veľmi krátkou požadovanou dobou schnutia. Stačí aplikovať špeciálnu čistiacu penu na povrch, ktorý má byť čistený. Po sekundách mechanického zapracovania je špina rozpustená a penu stačí odsať hubicou. Na rozdiel od konvenčného extrakčného čistenia s vodou a šampónom je pena aplikovaná povrchovo a nepreniká hlboko do textílie, ale čistí len povrchovú vrstvu, ktorá je znečistená. Čistenie penou prináša vynikajúce výsledky v dĺžke schnutia čisteného povrchu a účinnosti čistenia – je tak veľmi rýchle a maximálne účinné.

Stupeň vlhkosti peny je regulovateľný. Extraktor SABRINA FOAM LIGHT neobsahuje kompresor pre výrobu stlačeného vzduchu potrebného pre vytvorenie peny. Stlačený vzduch sa dodáva z externého kompresoru. Je preto ľahší a lacnejší ako extraktor SABRINA FOAM.

Penový extrakčný čistiaci stroj SABRINA FOAM LIGHT

  • Vďaka použitiu penového systému je čas schnutia extrémne krátky.
  • Sedadlá sú kompletne suché po cca 30 minút.
  • Ako prvé sa čistí sedadlo vodiča. Kým sa dočistia zvyšné sedadlá je sedadlo vodiča suché a ten môže po dočistení vozidlo ihneď použiť.
  • Veľmi krátky čas schnutia umožňuje čistenie vozidiel tam, kde majiteľ neakceptuje čas schnutia pri konvenčnom čistení.
  • Zvyšuje komfort služieb aj pre náročných zákazníkov.
  • Zásadným spôsobom zvyšuje efektivitu čistenia.
  • Spotreba čistiaceho roztoku je približne 40 − 50 g na sedačku.

Hlavné oblasti využitia

  • Býva využívaný ako alternatíva ku SABRINA FOAM všade tam, kde je kompresor, napríklad umyvárky automobilov či servisné priestory.
     

Použitie
sucho-mokro
Podtlak ( mbar )
300
Prietok vzduchu ( m3/ h )
180
Príkon ( W )
1500
Napájanie ( V )
230
Tlak čerpadla ( bar )
4
Prietok čerpadla ( l/ min )
1,5
Kapacita nádoby na čistiaci roztok ( l )
14
Kapacita nádoby na znečistený roztok ( l )
14
Hmotnosť ( kg )
20
Rozmery ( mm )
300x420x660