Jet Dryer BUTTON sušič rúk biely lak
značka: Jet Dryer, kategória: Jet Dryer
Doprava zadarmoNovinka
Výkonný sušič rúk Jet Dryer BUTTON slúži nielen k sušeniu rúk, ale aj tváre a vlasov a plnohodnotne nahrádza neekologické obrúsky. Prevedenie: biely.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
3 dni
163,00 €

Výkonný sušič rúk Jet Dryer BUTTON v antivandal prevedení Vás prekvapí rýchlym sušením a otočnou tryskou. Môžete ho tak používať aj na sušenie tváre alebo ako fén na vlasy.

Sušič rúk Jet Dryer BUTTON

 • Maximálne odolný voči vandalizmu
  Telo sušiča je vyrobené zo silného a veľmi húževnatého kovu. Môžete si vybrať medzi prevedením z bieleho lakovaného kovu alebo nerezovej ocele. Kryt je fixovaný pomocou bezpečnostných skrutiek. Pod sušič nie je možné nič zasunúť a strhnúť ho zo steny. Do prevádzky sa sušič BUTTON spúšťa pomocou masivného kovového tlačidla, odolnému voči vandalizmu.
 • Široká otočná tryska
  BUTTON je vybavený tryskou s možnosťou otáčania o 360°. Slúži tak nielen k sušeniu rúk, ale aj tváre a vlasov, plnohodnotne nahrádza drahé a neekologické obrúsky. Ak namontujete sušič vyššie, tak ho môžete používať ako fén. Tryska je vyrobená z pochromovanej zinkovej zliatiny.
 • Nastaviteľný čas fúkania
  Po stlačení tlačidla sa sušič uvedie do prevádzky na prevádzkovateľom určenú dobu v rozsahu 12 - 95 sekúnd. Nastavenie času je plynulé a dostupné po zložení krytu.
 • Ľahká údržba
  Vďaka zaguľateným tvarom sušiča je pravidelná údržba ľahká a jednoduchá. Prístroj stačí len utrieť vlhkou handričkou s neutrálnym saponátom a následne vysušiť mäkkou utierkou.

Konštrukcia krytu
kov/nerezová oceľ
Napájanie
AC 220-240 V
Príkon
1250 W
Typ motora
sériový komutátorový AC
Ohrev vzduchu
áno
Príkon v kľude
menej ako 2W
Rýchlosť vzduchu
23 m/s
Prev. prietok vzduchu
59 l/m
Hlučnosť
78 dB
Krytie
IP23
Hmotnosť
6 kg
Rozmery
245 x 280 x 215 mm
Farba
biely lak
Ochranné prvky
ochrana voči prehriatiu, nadprúdová ochrana, ochrana pred skratom
Záruka
2 roky