Vážení zákazníci. Tovar expedujeme v normálnom režime. V rámci preventívnych opatrení sa môže lehota doručenia predĺžiť.
Ak si zvolíte doručenie dobierkou, kuriérovi ju môžete uhradiť už len kartou. Ďakujeme za pochopenie.


Jet Dryer Dynamic - sušič rúk nerez
značka: Jet Dryer, kategória: Jet Dryer
Doprava zadarmoNovinka
Jet Dryer DYNAMIC je jediný sušič rúk z teplovzdušných modelov rady Jet Dryer vybavený HEPA filtrom. Vďaka tomu je vzduch vyfukovaný na ruky vždy maximálne hygienický a nezávadný.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
3 dni
145,20 €

Jet Dryer DYNAMIC je jediný sušič rúk z teplovzdušných modelov rady Jet Dryer vybavený HEPA filtrom. Vďaka tomu je vzduch vyfukovaný na ruky vždy maximálne hygienický a nezávadný. HEPA filter zachytí až 99,97 % baktérií, vírusov a ďalších drobných častíc. Sušič je úplne bezkontaktný, aktivuje sa automaticky po vložení rúk pod prístroj. Zaobalený dizajn krytu umožňuje ľahké čistenie.

Sušič rúk Jet Dryer DYNAMIC

  • Antivandal prevedenie - nerez, alebo biely lak
    Môžete si vybrať z dvoch povrchových úprav, leštenej nerezovej ocele 304 alebo bieleho laku. V oboch prípadoch je kryt sušiča veľmi odolný. Tento sušič môžete bez obáv použiť i na toaletách, kde by bolo použitie prístroja v menej odolnom prevedení problematické.
  • DYNAMIC je rýchly 
    Vzduch vychádza z Jet Dryer DYNAMIC rýchlosťou 70 m/s. Ruky sú tak vysušené za menej ako 15 sekúnd. Aj napriek vysokej rýchlosti  vzduchu je vďaka použitej vnútornej konštrukcii sušič veľmi tichý.
  • Inteligentný ohrev vzduchu
    Jet Dryer DYNAMIC je vybavený automatickým ohrevom vzduchu. V prípade, že teplota v miestnosti je nižšia ako 25 °C, dôjde k zapnutiu vyhrievacej špirály. V prípade, že je teplota v miestnosti vyššia, vyhrievacia špirála je vypnutá a sušič tak šetrí energiu. Sušič rúk DYNAMIC je možné prenastaviť do režimu trvalého ohrevu.

 


Konštrukcia krytu
kov/nerezová oceľ
Napájanie
AC 220-240 V
Príkon
120 - 1450 W
Typ motora
sériový komutátorový AC
Ohrev vzduchu
áno
Príkon v kľude
menej ako 2W
Rýchlosť vzduchu
70 m/s
Filter
HEPA
Krytie
IPX1
Hmotnosť
4,1
Rozmery
312 x 302 x 172 mm
Farba
nerez
Ochranné prvky
ochrana voči prehriatiu, nadprúdová ochrana, ochrana pred skratom, pred príliš dlhým použitím
Záruka
3 roky