Vážení zákazníci. Tovar expedujeme v normálnom režime. V rámci preventívnych opatrení sa môže lehota doručenia predĺžiť.
Ak si zvolíte doručenie dobierkou, kuriérovi ju môžete uhradiť už len kartou. Ďakujeme za pochopenie.


Jet Dryer Orbit sušič rúk - strieborný
značka: Jet Dryer, kategória: Jet Dryer
Doprava zadarmoNovinka
Sušič rúk Jet Dryer ORBIT s jedinečným kruhovým dizajnom umožňuje dokonalé vysušenie za 7 sekúnd. V striebornom prevedení.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
3 dni
545,00 €

Sušič rúk Jet Dryer ORBIT s jedinečným kruhovým dizajnom umožňuje dokonalé vysušenie za 7 sekúnd. Vysušenie rúk pomocou Jet Dryer ORBIT je rovnako ľahké ako umyť ruky. Je to jediný tryskový sušič rúk určený pre bezbariérové toalety.

Sušič rúk Jet Dryer ORBIT

 • Jedinečný kruhový dizajn
  Na trhu nenájdete sušič s podobnými vlastnosťami a vzhľadom. Kruhový sušiaci otvor osvetlený modrými LED diódami vytvára futuristický dojem.
 • Jednoduché používanie
  Do kruhovej sušiacej zóny stačí vložiť ruky a postupovať podobne ako pri umývaní rúk. Silné trysky rozmiestnené vo vnútri kruhu začnú okamžite stierať a vysúšať vodu z rúk. ORBIT dokonale vysuší ruky do 7 sekúnd.
 • Tornádo efekt
  Šesť trysiek po stranách a dve trysky v hornej časti sušiča vytvrajú silný prúd vzduchu, ktorý sa točí v špirále. Vďaka tomu je ORBIT oveľa účinnejší ako klasické lineárne tryskové sušiče.
 • Absorpčný keramický kameň
  Voda stieraná z rúk odkvapkáva na keramickú dosku na zadnej strane sušiča.
  Špeciálna porézna keramika zachytí veľké množstvo vody a rýchlo vysychá. V prípade väčšieho vyťaženia sušiča sa voda zbiera do spodnej záchytnej nádoby. Vďaka použitiu keramického kameňa nie je nutné vylievať nádobku tak často ako u konvenčných sušičov. Vaša podlaha je tak vždy suchá.
 • Sušič vhodný pre hendikepovaných
  ORBIT je navrhnutý na použitie v bezbariérových toaletách. Do väčšiny sušičov sa vkladajú ruky zhora. To môže byť nepohodlné pre užívateľov na invalidnom vozíku. Do sušiča ORBIT sa ruky vkladajú z boku, takže je použitie veľmi ľahké aj z invalidného vozíka.
 • Vysoký stupeň hygieny
  Jet Dryer ORBIT je vybavený kombinovaným výmenným filtrom. Najskôr sú zachytené väčšie prachové častice. Táto časť filtra má antibakteriáknu ochranu. Druhým stupňom filtrácie je HEPA filter, ktorý zachytí viac ako 99,97 % častíc veľkosti 300 nanometrov.
 • 3 rýchlostné stupne
  Ľahko si navolíte rýchlosť prúdu vzduchu hneď z troch rýchlostí. Prepínanie rýchlosti vzduchu, rovnako ako aj ohrevu, je umiestnené pod odkvapkávacou nádobkou.
 • Inteligentný ohrev vzduchu
  Pre vyšší komfort sa ohrev vzduchu zapína automaticky, ak teplota okolia klesne pod 25 °C. Ohrev môžete nastaviť tak, aby bol neustále zapnutý.
 • Odolný ABS plast
  Telo sušiča je vyrobené z ABS plastu v modernej striebornej farbe. Údržba je ľahká, sušič stačí utrieť vlhkou handričkou s obyčajným čistiacim prostriedkom.
 • Certifikácia a ochrany
  Sušič rúk automaticky preruší činnosť po 25 sekundách. Nemôže tak dôjsť k prehriatiu aj keby bol senzor zablokovaný cudzím predmetom. 

 


Napájanie
AC 220-240 V
Príkon
1050 - 1450 W
Typ motora
sériový komutátorový AC
Ohrev vzduchu
áno
Príkon v kľude
nástenná
Spotreba na jedno vysušenie
ochrana voči prehriatiu, nadprúdová ochrana, ochrana pred skratom
Prevádzka
automatická - infračervená
Rýchlosť vzduchu
90 - 130 m/s
Prev. prietok vzduchu
25 - 36 l/s
Hlučnosť
75 dB
Filter
HEPA
Krytie
IPX4
Hmotnosť
8 kg
Rozmery
618 x 318 x 185 mm
Farba
strieborná
Záruka
3 roky