Jet Dryer Storm sušič rúk - biely kov
značka: Jet Dryer, kategória: Jet Dryer
Doprava zadarmo
Jet Dryer STORM predstavuje kombináciu kompaktných rozmerov teplovzdušných sušičov so sušiacou silou tryskových sušičov. Prevedenie: biely kov.

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
3 dni
141,00 €

Jet Dryer STORM predstavuje kombináciu kompaktných rozmerov teplovzdušných sušičov so sušiacou silou tryskových sušičov. Robustná kovová konštrukcia je vhodná aj do vysoko frekventovaných miest. Sušič stačí nainštalovať na stenu a zabudnúť na pravidelné nákupy obrúskov či preplnené koše.

Sušič rúk Jet Dryer STORM

 • Tryska v tvare ostria
  Prúd teplého vzduchu vychádza zo sušiča cez úzku trysku. Tak je voda z rúk nielen vysušená, ale tiež stieraná. Vysušenie prebieha podobne ako u veľkých tryskových sušičov.
  Vzduch je do sušiča nasávaný zo spodnej strany sušiča cez prachový filter.
 • Konštantná teplota počas celej doby sušenia
  Nemusíte čakať dlhé sekundy, kým sa sušič nahreje na plný výkon. Storm dosahuje prevádzkové teploty prakticky ihneď po vložení rúk.
 • Ľahká montáž
  Inštalácia na stenu sa realizuje len pomocou dvoch skrutiek. Prípadný servis alebo výmena filtrov je rýchla a ľahká. Zadný kryt sušiča stačí vycvaknúť, nemusíte nič skrutkovať.
 • Antivandal úprava
  Kovový kryt sušiča je vyrobený z jedného kusu hrubého plechu o veľkosti 2 milimetrov, ktorý odolá každému vandalovi. Povrchová úprava umožňuje ľahkú údržbu, sušič stačí utrieť vlhkou utierkou. Kryt je odolný aj voči poškodeniu nešikovne odloženou cigaretou.

 


Napájanie
AC 220-240 V
Príkon
1800 W
Typ motora
sériový komutátorový AC
Ohrev vzduchu
áno
Príkon v kľude
nástenná
Spotreba na jedno vysušenie
ochrana voči prehriatiu, nadprúdová ochrana, ochrana pred skratom
Prevádzka
automatická - infračervená
Rýchlosť vzduchu
85 m/s
Prev. prietok vzduchu
23,5 l/s
Hlučnosť
82 dB
Krytie
IP23
Hmotnosť
3,8 kg
Rozmery
291 x 221 x 152 mm
Farba
biela
Záruka
3 roky