Sušiaca tácka G21 pre sušičku Mistral, sada 10 ks
značka: G21, kategória: Sušičky ovocia
Sada 10 sušiacich tácok pre sušičku G21 Mistral je vhodná nielen na sušenie potravín, ale i prípravu rôznych pochúťok. Ľahko umývateľná, s nepriľnavým povrchom.

celý popis >

skladom
35,90 €

Sušiaca tácka G21 pre sušičku Mistral

V sušičkách potravín G21 nemusíte sušiť len potraviny, nakrájané na plátky. Skúste si pripraviť vynikajúcu pochúťku z domáceho jogurtu, ovocnú dreň, pastu alebo placku, nechajte vykysnúť cesto. So sušiacou táckou to ide ľahko a pohodlne.

Jednoduché použitie, ľahké čistenie

Sušiaca vložka G21 na sušenie tekutých surovín je nepriľnavá, takže sa na ňu nič nelepí. S rozmermi 36,5 × 38,5 cm krásne vkĺzne do sušičky G21 Breezer s časovačom. Povrch sušiacej tácky je ľahko umývateľný, stačí ho po sušení opláchnuť vodou. Prípravu pochúťok už kvôli vyhliadke na následné upratovanie nemusíte odkladať. :-)

Keď jogurt, tak ten najlepší

Domáci! Ten si pripravíte vo všetkých typoch sušičiek G21. Ale vďaka sušiacemu podnosu G21 na tekuté suroviny si z domáceho jogurtu usušíte zdravé a výborné maškrtenie. S živými kultúrami, po ktorých telo volá. S chuťou, ktorej sa kupované jogurtové ani iné pochúťky nemôžu rovnať.

Kysnuté cesto, palacinky aj domáce rezance

Ale nielen to. Tiež chrumkavú vynikajúcu pizzu, banánové placky, zapekané müsli, cereálne lupienky alebo brownies. To všetko vďaka sušiacemu podnosu na tekuté suroviny po nastavenom čase vytiahnete zo svojej sušičky. A s jednou veľkou istotou. Buchty, pečivo, palacinky ani ďalšie lahôdky v sušičke nepripálite.

Špecifikácie

  • Materiál: polypropylén,
  • rozmer tácky: 36,5 × 38,5 cm,
  • počet kusov v sade: 10.

Počet sít v základnej zostave
5
Počet fóliovych misiek v základnej zostave
1
Počet sieťok v základnej zostave
1
Max. počet sít
30
Priemer sít
390
Kapacita jedného sita cca. ( kg )
0,5 - 0,7
Priemerná spotreba ( kWh )
0,2 - 0,5
Elektronické termostatické riadenie teploty
áno
Počet teplotných stupňov
plynulá regulácia
Teplota sušenia ( °C )
35 až 60
Materiál
potravinársky ABS plast, polykarbonát, BPA FREE
Hmotnosť ( kg )
4,7
Objednávkové číslo
HYD-610
Záruka
5 rokov