Winix ZERO PRO
značka: Winix, kategória: Winix
Doprava zadarmo
Čistička vzduchu ZERO PRO je vrcholovým modelom čističiek Winix zameraná na špičkovú filtráciu s nadštandardným technickým prevedením za priaznivú cenu.

celý popis >

DARČEK K TOVARU
U nás predĺžená záruka na 3 roky pre čističky Winix
DOPRAVA ZADARMO
skladom
329,00 €

Čističky vzduchu Winix

Čistička vzduchu ZERO PRO je TOP modelom výkonných čističiek Winix zameraným na špičkovú filtráciu s nadštandardným technickým vyhotovením a veľmi priaznivou cenou.

Ponúka plne automatický režim s dvoma senzormi na udržanie najvyššej kvality vzduchu. Čistenie vzduchu prebieha v piatich stupňoch–pomocou umývateľného predfiltra, True HEPA filtra, AOC™ filtra s aktívnym uhlím, úpravy CleanCel® a technológie PlasmaWave® s účinnosťou 99,97 %. Čistička je vhodná do väčších priestorov, ako sú napr. obývacie izby alebo väčšie kancelárie. Výkon, vysoká účinnosť a nízka spotreba energie je zaručená certifikáciami. ZERO PRO ponúka špičkovú filtráciu a technické vyhotovenie za veľmi prijateľnú cenu.

Čistička vzduchu Winix ZERO PRO

 • Veľmi účinný filtračný systém odstraňuje zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, cigaretový dym, baktérie a vírusy, spóry plesní, organické chemické látky a pachy z domácnosti. PlasmaWave® vytvára kladné a záporné ióny, vďakaktorým sa nečistoty vo vzduchu rozkladajú na molekulárnej úrovni a navyše dochádza k jeho sviežemu nabitiu, ako je to v prírode.
 • odporúčané do miestností do 42 m2 (určené pre alergikov a astmatikov, kde sa miestnosť prefiltruje 4,5x za hodinu)
 • maximálna veľkosť miestnosti je 120 m2 (bežné čistenie, prevencia)
 • rýchlosť čistenia priemernej veľkosti miestnosti 20 m2: 6 minút
 • maximálny vzduchový výkon 470 m3/h
 • 5 stupňov čistenia s účinnosťou 99,97 % (umývateľný predfilter, True HEPA H13 filter, umývateľný AOCTM filter s aktívnym uhlím, CleanCel®, PlasmaWave®)
 • AOCTM filter s aktívnym uhlím – 3x účinnejší ako bežný uhlíkový filter, dlhá životnosť
 • PlasmaWave® – generátor kladných a záporných iónov
 • CleanCel® – je unikátna patentovaná úprava zabraňujúca bakteriálnej kontaminácii True HEPA filtra. Pôsobí ako hygienická bariéra, ktorá bráni vypúšťaniu mikroorganizmov späť do ovzdušia. Ničí baktérie a vírusy, plesne aj roztoče.
 • automatický, manuálny a nočný režim
 • indikátor kvality vzduchu – 4 úrovne
 • indikátor výmeny filtra – inteligentné vyhodnotenie na základe času prevádzky a výkonu čistenia
 • prachový senzor a senzor prchavých látok – citlivo vyhodnocuje kvalitu vzduchu a automaticky reguluje výkon
 • svetelný senzor – prepína do nočného režimu, pričom stlmí jas panelu a prepne čističku do tichého režimu
 • prehľadný dotykový panel s LED indikáciou
 • časovač – 1/4/8 h
 • detský zámok
 • držiak na prenášanie
 • 5 rýchlostných režimov
 • príkon:5 – 90 W
 • nízka hlučnosť: 26,4 – 56 dB
 • certifikácie: CE, RoHS, Energy Star, ECARF, WEEE, ARB, ProAlergiky.cz
 • garantované hodnoty výkonu CADR od AHAM
 • 2 roky záruka 

Filtrácia

1. Umývateľný predfilter

2. True HEPA filter
– s 99,97 % účinnosťou odstraňuje všetky častice s veľkosťou až 0,3 mikrometra, medzi ktoré patria čiastočky dymu, baktérie, pele, ale tiež zvieracie alergény a spóry plesní.

3. AOC filter s aktívnym uhlím – zo vzduchu odstraňuje zápach z varenia, zvierat alebo dymu a tiež rôzne nebezpečné plyny. Je 3x účinnejší než bežný uhlíkový filter, umývateľný 1x za 3 mesiace po dobu 6 – 12 mesiacov podľa prevádzky čističky.

4. Cleancel™ – je unikátna patentovaná úprava zabraňujúca bakteriálnou kontamináciou HEPA filtra. Pôsobí ako hygienická bariéra, ktorá bráni vypúšťaniu mikroorganizmov späť do ovzdušia. Ničí baktérie a vírusy, plesne aj roztoče.

5. PlasmaWave 2.0™ – táto technológia istí celý filtračný systém. Ako posledný článok zaisťuje neutralizáciu a rozklad všetkých mikročastíc, ktoré by mohli škodiť zdraviu. Navyše vytvára ióny, ktoré dávajú vzduchu náboj a vzduch je tak nielen čistý a zdravý, ale tiež príjemne svieži ako v prírode.
 

  

Technológia Winix PlasmaWave 2.0™

Napodobňuje prirodzený proces čistenia vzduchu tak, ako prebieha v prírode. Vylepšená technológia PlasmaWave 2.0™ spoľahlivo odstraňuje pachy, alergény, chemické výpary a iné znečisťujúce látky, ktoré sa vyskytujú v domácom prostredí, a to na molekulárnej úrovni. Pritom nie je zdrojom škodlivého ozónu ani nepríjemných zvukov ako staršie typy ionizátorov.

Technológia PlasmaWave 2.0™ vytvára kladné a záporné ióny, ktoré sa spájajú s prírodnými vodnými parami a tým sa premieňajú na hydroxyly. Hydroxyly okamžite neutralizujú vírusy, baktérie, chemické výpary, pachy a plyny obsiahnuté vo vzduchu tým, že rozložia ich molekulárnu štruktúru na vodnú paru a iné neškodné látky bežne prítomné vo vzduchu. Celý tento proces sa podobá procesom odohrávajúcim sa v horných vrstvách zemskej atmosféry.

PlasmaWave™ – najčistejší vzduch, ktorý si doma môžete vyrobiť.

 

Certifikácia a účinnosť

AHAM – Americká asociácia výrobcov domácich spotrebičov potvrdzuje účinnosť pri odstraňovaní prachu, dymu a peľov. Značka Winix sa môže pýšiť certifikáciou AHAM pre celý sortiment čističiek vzduchu získanou v rámci oficiálneho programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množstvo čistého vzduchu).

ECARF – túto certifikáciu získavajú iba výrobky, ktoré spĺňajú prísne kritériá účinnosti, a sú teda vhodné pre ľudí trpiacich alergiami.

B.A.F. – tento certifikát udelený The British Allergy Foundation deklaruje, že produkt bol testovaný v nezávislom laboratóriu s preukázaním účinnosti v odstránení či znížení alergénov.

ARB – výrobky s týmto certifikátom sa testujú na produkciu ozónu, ktorá nesmie prekročiť 0,050 ppm.
Laboratórium Yonsei Univerzity – pri použití technológie PlasmaWave™ boli redukované najbežnejšie vírusy chrípky s účinnosťou 99,6 % počas jednej hodiny.

Energy Star – známka udeľovaná energeticky šetrným spotrebičom.

Zaručená účinnosť ProAlergiky.cz – schválené českými odborníkmi na alergie, astmu a atopický ekzém.

 

 

Trojročná záruka na produkty Winix? 

Hovoríme o predĺžení záruky o jeden rok zadarmo. Podmienkou uplatnenia záruky je on-line registrácia zakúpeného tovaru do 30 dní od nákupu na http://www.cisticky-winix.sk/winix3-roky-zaruka.html. 

  

 
 

 


Veľkosť miestnosti /m2/
120
Veľkosť miestnosti /m2/ pre alergikov
42
Počet rýchlostí
5
Vzduchový výkon /m3/h /
470 max.
Hlučnosť /dB/
26,4 - 56
Prevádzkový režim
auto / manuál / nočný
Príkon /W/
5 - 90
Časovač
áno
Typ filtra
TrueHEPA H13 s antimikrobiálnou ochrannou vrstvou
Uhlíkový filter
AOC filter s aktívnym uhlím
Prídavný filter
umývateľný predfilter
PlasmaWawe
áno, vypínateľný
Antimikrobiálna ochrana
áno, Cleancel
Indikátor kvality vzduchu
4 úrovne
Senzor kvality vzduchu
áno
Svetelný senzor
áno
Indikátor výmeny filtra
áno
Držadlo na prenášanie prístroja
áno
Rozmery /mm/
245 x 600 x 415
Hmotnosť /kg/
8,5
Objednávkové číslo
WAC-ZERO PRO